Hasta kimliği

Hastanızı parmağından tanıyın!

Sağlık Kurumları

Çeşitli sağlık kurumlarıyla çalışma imkânı.

Yatan hastalar için..

Sağlık merkezinizde yatan hastalar için kolay ve erişilebilir kullanım.

Sadece SGK…

SGK ile anlaşmalı kurumlarla çalışıyoruz.

Nec Biyometrik

Birlikte çalışmaya ne dersiniz?

Amacımız Türkiyedeki tüm hastaneler, tıp merkezleri, diyaliz merkezleri ile birlikte çalışmak. Bu amacımızı tamamlamak ve sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

(Sadece SGK ile anlaşmalı kurumlarla çalışıyoruz)

Sistem Nasıl İşler?

Parmak damar okuma teknolojisi ile her insanda farklı bir yapıya sahip olan parmak damarı izinin özel bir logaritma ile şifrelenip; Jus/Nec ile analiz edilmesine dayanıyor. Vatandaşlar sağlık kuruluşlarına yapacakları ilk müracaatta Jus/Nec cihazına parmak damar izlerini kaydettirerek sisteme dahil olabiliyor. Jus/Nec vatandaşların parmak damarı izleri ile T.C. kimlik numaralarını eşleştiriyor ve hizmet almak isteyen vatandaşın kimliğini onaylıyor.

Teklif Al!
Jus-Nec

Parmak-damar okuma cihazı

Parmak-damar okuma cihazımız usb kablolu olup ister masaüstü ister dizüstü bilgisayarlarda kullanilabilir. Cihaz size hastaların parmak izini almanızı ve bunu sisteme kayıt etmenizde hızlı bir yöntem sunar. Cihaz yazılımı ile birlikte kullanılmaktadır. Yazılımın kullanımı kolay ve anlaşılır şekildedir. 

KOLAY KULLANIM

Tek yapmanız gereken cihazı bilgisayarınıza takıp uygulumadan işleminize devam etmek.

HIZLI KURULUM

Cihaz size ulaştıktan sonra tarafınızdan geri dönüş yapılması durumunda anında uzaktan bağlantı ile yazılımın kurulumu sağlıyoruz.

TEK GEREKSİNİM

Cihazı kullanmanız için Windows 7,8,10 veya üzeri sürümlü bir bilgisayarınız olmalıdır. İster masaüstü isterseniz de dizüstü.

HIZLI TESLIMAT

Cihazımızı hemen kullanabilmeniz için anında kargoya veriyoruz.

Jus-Nec

Adk cihazı

Parmak-damar okuma cihazımız usb kablolu olup ister masaüstü ister dizüstü bilgisayarlarda kullanilabilir. Cihaz size hastaların parmak izini almanızı ve bunu sisteme kayıt etmenizde hızlı bir yöntem sunar. Cihaz yazılımı ile birlikte kullanılmaktadır. Yazılımın kullanımı kolay ve anlaşılır şekildedir. Buna ek olarak eğer bilgisayarınız Windows 7 altında bir sürümse yanında parmak-damar cihazının kendine özel bir bilgisayar ile kullanabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Taşınabilir Cihazlar için geliştirdiğimiz sistemimiz doğrulama ve kayıtlarda zaman kazanmanızı sağlar.

KURULUMA GEREK YOK!

İki cihazımız da size ulaştığında bilgisayarı adaptörü ile elektiriğe bağlayıp parmak-damar okuma cihazını bilgisayara takmanız halinde işlemlerinze başlayabilirsiniz.

GEREKSİNİMLERİ

Bilgisayarın çalışması için adaptörünün elektiriğe ve uygulamanın çalışması için de cihazın internete bağlanması gereklidir.

HIZLI TESLIMAT

Cihazımızı hemen kullanabilmeniz için anında kargoya veriyoruz.

Basında Biz

Galeri

Sayaç

Başladığımız ilk günden beri beraber çalıştığımız sağlık kurumlarının oranı 
(Türkiye genelinde)

Tıp merkezleri

Diyaliz Merkezleri

Özel Hastaneler

Mail atın ve size anında geri dönüş yapalım!